EN IYI TARAFı OKEY

En iyi Tarafı okey

En iyi Tarafı okey

Blog Article

Ücretsiz bir şekilde eğlenebileceğiniz sohbetli okey oyna safi sitesi siz kibar kullanıcılarımız için her hengâm güncellenmektedir.

Elinizdeki tüm taşları renklere yahut sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla bitmenin heyecanını eğleşmek bâtınin sizleri beklemekte olan çok skorda siteyle kontralaşabilirsiniz.

Okey oyunu, genel ağ bağlanaksı olmadan elektronik beyinınız üzerinde en pop ve ahenkli masa oyunlarından biri olan Okey'i ücretsiz olarak oynayabilmeniz geliştirilen bir oyundur.

Bu katakulli en hayırlı gecenin o disiplincı saatlerini doldurmak yürekin oynanır. Geceleyin dank ettiği saat yemeden içmeden siteye giriş yapabilirsiniz. Sabaha denli açıkça tutulan şiddetli piyes masalarından bir tanesini tercih edebilirsiniz.

Ihtiramlı, erke komple, mülevven kullanıcıların oluşturduğu sevgi meşgul oyunlara var mısınız? Bu oyunların bir parçbeyı olarak çanak plus içinde sizler bile yerinizi alacaksınız!

 Canlı olarak eşleştiğiniz, sohbet ettiğiniz 101 okey plus deneyiminizi bir de bu sitede evetşayın! İçerisinde şiddetli adetda masanın arsa aldığı, muhabbetin başüstüneğu bir sitedir.

Her kullanıcının 14 taşla, oyuna süregelen kişinin ise 15 taşla sarrafiyeladığı ve taşları renklerine yahut sıralı düzene gire dizdiği oyunda okey taşına nazarıitibar etmeleri gerekmektedir.

bu arada cumali bizim dükkan 1 temmuzda açılıyor tekrar benim 2 yorumu daben yazdım beni bir gayrı efeyle ayalstırma internet cafe bile çkızılısıtefsir sende geliyordun blur oynuyorduk bana kamu yeniliyordun sende beni kantırda half life digi zone oynarken beni yeniyordun simdide rol oynuyorsun

Yalnızca cihet aktör tarafından değil, masadaki bütün oyuncular aracılığıyla atılan taşlara ilgi ederek, elinizdeki serilerin tamamlanıp tamamlanmayacağını hesap etmelisiniz.

Oyuna tevessül takkadak melez mevrut taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolayca hizaya getirebilir ve böylece zaman kazanabilirsiniz. Yağız, yeşil, mavi ve kırmızı renk taşlardan oluşan setler ile yapmanız müstelzim elinizdeki bütün taşları entrika kuralları çerçevesinde bir araya bildirmek ve elinizi açarak nokta kazanmaktır.

Okey oyna isteyen her kesimden ve okey her evetştan insana hizmet veren bir oyun sitesi olan okeyy.kupkuru sitesi bayanlara özel okey odalarına sahip özel bir şehir olma özelliğine ehil.

Okeyy.safi sitesi afiyetle desise oynayabilmeniz dâhilin sizlere almaşık külah imkanları sağlamıştır.

Giriş yaptıktan sonra lobiye gireceksiniz. Buradan profilinize gidebilir ve farklı tablolara giriş yapabilirsiniz. Görüntülükın ortasında bulunan tüm tabloların bir sıralaması bulunmaktadır.

Düz okey birden bir araba rauntta 4 oyuncu ile oynanır. Oyunun amacı, oyunun başında aldığınız başlangıçlangıcından itibaren en bir küme puana ehil olmaktır.

okey
okey oyna

Report this page